Elderbrook

Praga Centrum / Warszawa

13/03 19:00

ZMIANA DATY ‼️ Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną na świecie, koncert Elderbrook zostaje przeniesiony na późniejszy termin.

Nowa data koncertu to 19 listopada 2021.

Wiadomość od Artysty:
“Hi Guys, unfortunately due to the ongoing Coronavirus Pandemic, I am being forced to move my album tour to November / December 2021.
I can’t tell you how gutting this is for me, as was so excited to play the record for you, but right now, it’s just not safe to do so.
All tickets already purchased are still valid for the new shows. Can’t wait to see you!”
Oczywiście wasze bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. Jeśli już teraz wiecie, że nowa data nie będzie Wam odpowiadać, możecie zwrócić swój bilet u dystrybutora, u którego dokonaliście zakupu.

Elderbrook ponownie w Warszawie! Ten Artysta wielu talentów i nieszablonowy producent powraca ze swoim nowym materiałem w ramach trasy koncertowej Why Do We Shake In The Cold? Tour 2021.

Nazwać Alexandra Kotza artystą elektronicznym to zdecydowanie za mało. To określenie nie wyjaśnia, że jest on jednocześnie wokalistą, pisarzem tekstów, producentem i multiinstrumentalistą. Choć faktycznie Elderbrook jest kojarzony najbardziej ze światem elektroniki, jego wpływy i inspiracje sięgają klasycznych gatunków, takich jak rock, country, soul czy rock – w końcu jego podstawowe wykształcenie muzyczne to gra na pianinie i gitarze.

Pierwszym ważnym momentem w międzynarodowej karierze artysty było zdobycie popularności utworu pt. “How Many Times”, za którym stoi również duet andhim. Kawałek zyskał rozgłos na całym świecie oraz uznanie m.in. redakcji Mixmaga. Później pojawiły się kolejne popularne produkcje, jak “Could”, “Talking”, “Closer”, “Capricorn” czy wydane w listopadzie “Old Friend”. Kompozycje Brytyjczyka wyróżnia połączenie różnych wpływów tanecznych brzmień, które świetnie współgrają ze zmysłowym wokalem

Elderbrook tworzy nie tylko solowo, ale także współpracuje z innymi artystami. Wielki hit pt. “Cola’, który wyprodukował z duetem Camelphat do dziś uzbierał aż 78 milionów wyświetleń na YouTube. Ponadto, wokalnie udzielał się m.in. w jednej z produkcji Gorgon City, a jego autorskie kompozycje remiksowali m.in. Jamie Jones czy Eats Everything.

Sprzedaż biletów rusza w piątęk, 18 września 2020, o godzinie 10:00.

MEDIA

Wsparcie ze środków Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR S.A.