Hollow Coves

Hydrozagadka / Warszawa

14/05 19:00

Poniżej oficjalne oświadczenie od zespołu w sprawie koncertu w Warszawie:
“Witajcie!
Niestety, biorąc pod uwagę sytuację na świecie, po raz kolejny jesteśmy zmuszeni przełożyć nasze nadchodzące koncerty. Jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek podekscytowani tym, że pojawimy się w przyszłym roku i na pewno będziemy mieli dla Was mnóstwo nowej muzyki, którą będziemy mogli się nareszcie podzielić.
Do zobaczenia w 2022 roku! Wszystkie bilety zachowują ważność.”
Nowa data koncetu to 26.05.2022.

Hollow Coves – czyli dynamiczny duet dwóch przyjaciół tworzących ujmujące utwory w klimacie indie folk. W 2021 roku dwójka Australijczyków po raz pierwszy odwiedzi Polskę wraz z nowym albumem. Ich koncerty to czarujące spotkania z muzyką, a wyświetlenia ich piosenek na YouTube sięgają kilkunastu milionów wyświetleń.

Ryan Henderson i Matt Carins spotkali się w 2013 roku i połączyła ich miłość do muzyki akustycznej. Zaczęli razem komponować bez jakichkolwiek oczekiwań czy planów na karierę. Jednak ich wspólna pasja doprowadziła do powstania pięknych utworów, które szybko zyskały ogromną popularność na serwisach streamingowych. Ich inspiracją są między innymi: Angus and Julia Stone, Ben Howard czy The Paper Kites.

MEDIA

Wsparcie ze środków Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR S.A.